Skocz do zawartości

Ranking

Popularna zawartość

Treść z najwyższą reputacją w 04/24/19 w Posty

 1. U nas również firma odbierająca mieszkanie sprawdzała głośność wentylacji i pomimo tego, że działa głośno mieściło się w normie. Tak czy inaczej stwierdzili, że jest to kwestia zarządcy i zmniejszenia ciągu w wentylacji mechanicznej.
  1 punkt
 2. Niech pierwszy rzuci kamień ten, który za dziecka nie szukał sobie równego kawałka drogi, żeby pojeździć przyjemnie na rolkach, hulajnodze. Kiedyś tego miejsca było więcej, teraz żyjemy w takiej zabudowie i gęstości stawiania bloków, że dzieci muszą sobie radzić w ten sposób. Ja osobiście jak widzę jadące tym kawałkiem dzieciaki na rolkach to zwalniam i powolutku omijam szerokim łukiem. Pozwólmy dzieciom być dziećmi, a to nas od nich różni, że mamy większą świadomość zagrożeń wobec czego możemy je bronić przed nimi P.S. Nie mam dzieci, ale pamiętam swoje dzieciństwo.
  1 punkt
 3. Myślę że warto jednak taką informację zamieścić tutaj, na pewno więcej osób jest zainteresowanych sytuacją.
  1 punkt
 4. Mam ogromną prośbę do osób, które nie zakończyły jeszcze remontu, aby wzięły pod uwagę fakt, ze cześć osób zamieszkuje już swoje mieszkania. I naprawdę nie chodzi mi o hałas czy wszędobylski kurz, bo to jest jaknajbardziej zrozumiałe. Mam na myśli cięcie płytek lub drewna na balkonie, zwłaszcza w deszczowy dzień...
  1 punkt
×
×
 • Dodaj nową pozycję...