Skocz do zawartości

Ranking


Popularna zawartość

Treść z najwyższą reputacją w 12/04/18 uwzględniając wszystkie działy

 1. 7 punktów
  Coś mi się zdaje że pod nickiem "www" ukrywa się rasista, ksenofob i prawdziwy "Polak-Patriota". Najpierw stękał coś o obozie w innym wątku, teraz z kolei wskazuje kto i gdzie powinien robić zakupy, a na dodatek po czym poznać szanującego się obywatela RP. Dziwne tylko, że jako szanujący się obywatel RP i Polak ma problemy z językiem polskim. I wiesz co. Rzygać mi się chce na takich "szanujących się obywateli RP" jak ty. Na duże "Ty" nie zasługujesz.
 2. 1 punkt
  W sumie racja. W każdej społeczności znajdą się tacy jak Ty, którzy będąc dumnymi właścicielami kawałka trawy nie zgodzą się na chodnik, bo - jak sam powiedziałeś - mają prawo. Cytat z "Nie ma mocnych" widać w pełni trafiony, zwłaszcza biorąc pod uwagę że podsumowałeś wszystkich wiedząc w pełni co by zrobiło kilka setek osób. No omnibus się nam trafił. Kolejny (i nie pierwszy) który uważa że Spółdzielnia to teren mlekiem i miodem płynący, natomiast fakt że ludzie świadomie kupują mieszkania gdzieś indziej niż w Spółdzielni do świadomości przebić się nie jest w stanie - bywa i tak. Tacy jak Ty powinni w końcu wykonać tytaniczną robotę i wbić sobie do kapusty, że dokładnie tak każdy wiedział co kupuje i nie bój żaby, większość tych osób jest w pełni zadowolonych z wykonanego wyboru. Jeśli idąc do pętli można byłoby darować sobie przechodzenie przez jezdnię to byłoby spoko, skoro jednak podobni Tobie mają sobie poprawić dzień w taki właśnie sposób - proszę, na zdrowie. Chyba wezmę parasol przez kolejną g...burzą.
 3. 1 punkt
  Tylko dwa ale zawsze coś. Dziś pada co chwilę, ale robią Panowie.
 4. 1 punkt
  Patrząc na inne dzielnice to wcale niekoniecznie byś przegrał bo te wybory to jest generalnie jakiś absurd. Frekwencja na poziomie 7 do 10% per okręg wyborczy, realnie rzecz biorąc większość kandydatów albo nie przedstawiła żadnego programu albo przedstawiła taki jak Pan Leńczowski. Bo tak naprawdę Pan Leńczowski chciał na forum znaleźć jakiś tam elektorat a tak naprawdę sam się zaorał.
 5. 1 punkt
  W każdym razie, jakby ktoś chciał walnąć www polskim kotletem schabowym czy ruskimi pierogami prosto w niewyparzony polski ryj, to wiadomo, że można go będzie spotkać w polskiej Stokrotce w polskim CH ATUT. Z miłości do polskości.
 6. 1 punkt
  Ten zielony proszek to żadna magia. To prawdopodobnie zwykły sorbent (pochłaniacz). Plam nie usunie, ale wchłonie świeże wycieki.
 7. 1 punkt
  ładnie żeś Pan zasyfił osiedle swoimi ulotkami miałem się nie fatygować na wybory ale specjalnie w podziękowaniu za zaflejtuszenie mojej klatki pojadę i zagłosuje na byle kogo byle nie Pan Zbigniew Leńczowski
 8. 1 punkt
  Panie Zbigniewie, Założył Pan konto godzine przed dodaniem tego wpisu. Może warto było dołączyć do nas wcześniej i podyskutować o sprawach osiedla a nie szukać darmowych głosów? Żaden z kandydatów nie próbuje nas do siebie przekonać, mają wyborców w dupie. Najłatwiej porozklejać plakaty, zaśmiecić wszystko ulotkami, a gdy trzeba podyskutować to usta milczą. Taka to polityka, ważne że kasa się zgadza.
 9. 1 punkt
  Pokaż mi palcem jakiekolwiek osiedle w Krakowie o którym nie można tego napisać
×
×
 • Dodaj nową pozycję...