Skocz do zawartości

Ranking


Popularna zawartość

Treść z najwyższą reputacją w 10/05/18 uwzględniając wszystkie działy

 1. 2 punkty
  Zdjęcia z dzisiaj. Pojawiła się ekipa od układania płytek w budynku 1, pod blokiem dojrzałem paletę z grzejnikami. Pojawiły się obręcze balkonowe na części budynku 1. Droga, gdzie były krawężniki została wyłożona kostką.
 2. 1 punkt
  Dzień dobry wszystkim sąsiadom Jak część z Was już wie dzięki poczcie pantoflowej, wkrótce na osiedlu otworzy się nowy sklep, w końcu Lokalizacja - obok Żabki i gabinetu weterynaryjnego. Asortyment - jak w tytule. Planowane otwarcie - druga połowa października, wkrótce podam konkretną datę W dzień otwarcia będą upominki dla wszystkich klientów A potem postaramy się pozostać atrakcyjni dzięki dobrym cenom i NAJLEPSZEMU towarowi Kochani jesteśmy na etapie zatowarowania. Jeśli ktoś ma sugestie w tej sprawie, np. bardzo chciałby towar tej czy innej marki, proszę pisać Planujemy mieć owoce, warzywa i nabiał z Targu Pietruszkowego (w tej samej cenie). Poza tym produkty wielu świetnych marek, te tańsze i te z najwyższej półki! Czekamy na wasze sugestie! Pozdrawiam, Paulina
 3. 1 punkt
  Ana25 zapewne nie ma dzieci, ale ma psa i dlatego z większym szacunkiem odnosi się do zwierzęcia niż do małego człowieka. Rozumiem, że wg Pani dzieci mają się bawić tylko i wyłącznie na placach zabaw? A tereny zielone są przeznaczone dla czworonogów? Czy w związku z tym zwierzęta nie mają na Złocieniu zdecydowanie więcej miejsca do zabawy niż dzieci? Jakoś tak zauważyłam, że pieski też biegają luzem po osiedlu i nie są przez nikogo pilnowane. O kotach nie wspomnę. A małe dzieci jednak są pod opieką dorosłych i jeśli zdarzają się sytuacje, jak ta opisana przez Panią, to nie dzieci są tu winne, a dorośli. Pozdrawiam
 4. 1 punkt
  W strefie zamieszkania pieszy ma pierwszeństwo i może poruszać się całą szerokością drogi. Strefy tworzy się również po to żeby dzieci miały trochę luzu w mieście.
 5. 1 punkt
  Tyle że byłem tym z nielicznych ateistów który zdążył przeczytać post i o promowaniu religii nie było tam mowy - fakt był nieco przydługi ale napisany w formie informacji dla zainteresowanych. Usuwając post usunąłeś informację. Nie wiem czy "22 oznaczyły wątek jako SPAM" jest w tym przypadku (odpowiedzią na pytanie) równoznaczne z prośbą o usunięcie wątku. Dla mnie oznaczenie wątku jako spam jest równoznaczne z brakiem zainteresowania wątkiem i niechęcią do jego obserwowania. Swoją drogą nie wiem jak się wątek oznacza jako spam bo z chęcią bym kilka oznaczył ale nie dlatego że chciałbym ich usunięcia ale zwykłym brakiem zainteresowania. Jeżeli oprócz oznaczenia jako spamu wystąpiono do Ciebie o usunięcie wątku to już świadczy o "tolerancji" osób występujących z taką prośbą. Usunięcie całego wątku to już za dużo - mogłeś go osobiście skrócić do niezbędnej informacji - tak robią na innych portalach społecznościowych chcąc zablokować komuś możliwość wypowiedzi. ""zapomniałeś" jeszcze dopisać Powód: Ostrzeżenie Zawartość: Krąg Biblijny na os. Złocień Kara: Przyznano punktów: 5, nie wygasają nigdy. Komentarz Admina: Nie chciałbym aby to forum było używane do propagowania jakiejkolwiek działalności religijnej. Dotyczy to każdej jednej religii bez wyjątku. " Wcale się nie dziwię Rzulfrydz że usunął wszystko co z nim związane. Jak coś trzeba wydusić od kościoła (teren pod szkołę) - to jest cacy - jak zamieścić informację na temat spotkania biblijnego to zakaz propagowania jakichkolwiek religii. Gratuluję podwójnych standardów.
 6. 0 punktów
  Dzisiejsza pogawędka na FB z panem prezydentem....
×
×
 • Dodaj nową pozycję...