Skocz do zawartości

Ranking


Popularna zawartość

Wyświetla najczęściej polubioną zawartość od 22.01.2018 uwzględniając wszystkie działy

 1. 2 punkty
  A ja nie rozumiem dlaczego by niby nie donosić ? Dlaczego ma się tolerować to, ze ktoś kto nie zakupił miejsca parkingowego i nie płaci za niego czynszu ma tam parkować ? Jak najbardziej takie przypadki trzeba zgłaszać bo jak widać niektórzy wychodzą z założenia, ze wszystko im tu wolno.
 2. 2 punkty
  Mistrzów parkowania nam nie brakuje. Ale zgadzam się że wyzywanie od "buractwa z wiosek" jest chyba lekko nie na miejscu - to po prostu zbędne.
 3. 2 punkty
  Nikt nikogo na sile nie trzyma na osiedlu, mnie tez denerwuje parkowanie w co niektórych miejscach ale daleki jestem od zarzucania komukolwiek ze jest na pewno wiesniakiem granatem oderwanym od obory. Kultura to cecha wyuczona, niektórym widocznie "nie poszło", miejsce pochodzenie jest tu bez znaczenia.
 4. 1 punkt
  Na takich też jest sposób tylko trzeba chęci. wystarczy przyfilować delikwenta jak zaparkuje i pójdzie do domu a wówczas LCC stawia słupek przed maską i delikwent rano leży i kwiczy.
 5. 1 punkt
  Jak widać na załączonym zdjęciu zarządca z Nawigatora i właściciel miejsc LC Corp założyli dodatkowe słupki no ale NIESTETY CWANIAK Z WŁOSZCZOWEJ DALEJ TWARDO SIĘ UPIERA ŻE BĘDZIE PARKOWAŁ W GARAŻU PODZIEMNYM TERAZ PARKUJE NA MIEJSCACH 74,75 POD BLOKIEM 26.
 6. 1 punkt
  Informacja dla osób latających liniami Ryanair. Dawno już miałem o tym tu napisać ale ciągle zapominałem. Od kilku miesięcy Ryanair oferuje usługę transfery na i z lotniska w Balicach. Koszt to równowartość 7 euro w jedną stronę (czyli około 37zł). Sam z tego korzystałem i jest bardzo pozytywnie zaskoczony jakością obsługi. Spodziewałem się zdezelowanego busa, który podjedzie a tu miał niespodzianka nowiutki Mercdes Vito czarny, białe skórzane siedzenia w środku, elektrycznie otwierane drzwi boczne busa. Pan kierowca w garniturze pod krawatem :). Czułem się jak klient Lufthansy a nie Ryanaira. Ja bukowałem bilet kilka miesięcy wcześniej i wtedy koszt transferu wyniósł 30zł. Przedstawiciele firmy operującej busami dzwonią wcześniej aby potwierdzić transfer i umówić godzinę odbioru. Bus podjechał pod blok i jechałem sam. Mało osób wie o tej opcji ale nie czyta wszystkich możliwości. W drugą stronę z lotniska pan czekał z kartką z moim nazwiskiem, więc nie musiałem nikogo szukać. Wydaje mi się, że dla naszego osiedla to idealna opcja transportu na lotnisko i za bardzo fajna cenę. Koszt taxi to przy dobrych wiatrach tj. eko taxi w tygodniu do około 60zł. Już nie mówiąc o innych sieciach i jeździe w nocy czy w weekend. Nawet transport dwóch osób jest opłacalny. Nie jesteś uzależniony od dostępności taxi czy od innych osób. Ja bardzo polecam. Wielu sąsiadów i znajomych nie ma pojęcia o tej usłudze i meczą się taksówkami dalej. Poniżej link do strony samej rezerwacji transferu: http://ryanair.plusairportline.com/index.php?page=booking
 7. 1 punkt
  Sprawa parkowania w garażu zgłoszona do LC Corp mają zdjęcia pojazdów które bezprawnie korzystają z ich miejsca i będą ich obciążać kosztami korzystania z tych miejsc postojowych . Co do niewłaściwego parkowania sprawa zgłoszona do Nawigatora i zarządca był wczoraj na osiedlu porobił zdjęcia pojazdów niewłaściwie zaparkowanych ma zgłaszać na policje. Jako taki porządek musi być na osiedlu nie może być wolnej "amerykanki".
 8. 1 punkt
  Z nieproszony gościem w parkingu podziemnym zrobcie porządek to sprawa oczywista, dlaczego ma korzystać skoro go nie kupił i go nie opłaca ( jeżeli macie pewność) z drugiej strony ktoś życzliwy udostępnił pilot do bramy. Parkingi przed blokami to temat rzeka, nie do ogarnięcia. Nie raz ta dyskusja była wznawiania i jej kontynuowanie nie ma sensu który przełożył by się na praktyke
 9. 1 punkt
  Zawsze można zacząć od niewielkich parków kieszonkowych, zawsze to dodatkowa część zielona.
 10. 1 punkt
  Tak kultura jest ważna ale widocznie nie na zlocieniu...
 11. 1 punkt
  Każdy kto tak parkuje zasługuje na 'upomnienie', nie ważne czy jest 'słoikiem' czy 'paniskiem wielkomiejskim'. Trzeba uświadamiać że wspólne to nie znaczy że niczyje. Kultura to jest rzecz najważniejsza. pozdrawiam.
 12. 1 punkt
  "buractwo z wiosek" podejrzewam ma więcej kultury i sąsiedzkiej życzliwości niż wielkomiejskie paniska na peryferiach
 13. 1 punkt
  I tak największymi burakami są osoby parkujące koło tego kosza przy bloku 24 na środku drogi.... niektórzy maja duże samochody i ciężko wykręcić.... nie wiem czy ze względu na to ze te mieszkania były takie tanie samo buractwo z wiosek się tu wprowadziło czy jak ..... bo nie dość ze parkują jak ci** to jeszcze zapominają,ze nie mieszkają sami w blokach.
 14. 1 punkt
  Ostatni backup był 7 stycznia... niestety... nie zauważyłem pewnego tematu w regulaminie hostingu i mechanizm automatycznej kopii bezpieczeństwa nie zadziałał tak jak oczekiwałem. Zmieniłem już ustawienia backupu i teraz nic nie powinno wydarzyć się z kopiami...
 15. 1 punkt
  jeśli sytuacja będzie się powtarzać pofatyguje się i na własny koszt zafunduje właścicielowi powyższego auta przejażdżkę lawetą do samej Włoszczowej !
 16. 1 punkt
  Temat mnie nie dotyczy, ale chciałbym powiedzieć że niestety to właśnie brak wyobraźni często decyduje że ktoś nie podjedzie bliżej itd. Ile razy w centrum handlowym trzeba wsiadać niemal przez bagażnik bo jakiś geniusz stanie tak że się drzwi nie da otworzyć? To samo tyczy się przodu i tyłu. Niechlujne parkowanie i olewnictwo wspomniane przezLukasz2014 to jedno, ale niestety działa to w obie strony (tj. ja zaparkuję dobrze ale ktoś ma to w nosie i mnie "zastawi"). Zresztą wydźwięk tego wątku jest taki, żeby po prostu parkować DOBRZE. A jak się nie umie zmieścić w danym miejscu ew. boisz się że nie wyjedziesz - należy szukać innego miejsca. I tyle.
 17. 1 punkt
  Agaava79 pełna zgoda ! Też to obserwuję ! ...co nie zmienia faktu, że czasem da się zauważyć kierowcę pod tytułem: " Ja już zaparkowałem...mógłbym podjechać bliżej...ale generalnie mam wszystkich w "4" literach"
 18. 0 punktów
  Kolejny mistrz(yni) parkowania tym razem przed blokiem 24.....
 19. 0 punktów
  Proszę kierowcę pojazdu ze zdjęcia o nie parkowanie pojazdu w garażu podziemny pod blokiem 24/26 gdy nie jest się do tego uprawniony. Jak pan chce notorycznie parkować pojazd jak to robi do tej pory to proszę sobie wykupić miejsce a następnie płacić comiesięczny czynsz tak jak inni mieszkańcy, A NIE ZGRYWAĆ CWANIAKA !
×