Skocz do zawartości

Cała aktywność

Kanał aktualizowany automatycznie

 1. Wczoraj
 2. Jeżeli naprawde te pytania Pana trapią, to polecam skontaktować się z jednostkami/organami odpowiedzialnymi za nie. Z moich informacji które pozyskałem w styczniu, przejazd ma być otwarty gdy pogoda się poprawi aby dało się dokończyć ścieżkę dla pieszych (ponieważ walczyli oni o to aby dało się przejść, a jak przechodzić gdy jest tylko miejsce na auto?). Więc z tego względu chyba nie otworzyli przejazdu. Realne szanse przejazdu są, kwestia tylko kiedy to nastapi. Druga kwestia czy faktycznie on coś poprawi, największe szanse widzę w tym żeby faktycznie zrobić tam przejazd w jedną str
 3. Obecnie wg mnie zakup mieszkania bez miejsca parkingowego to porażka. Miejsca już brakło, nie potrzeba kolejnego bloku. Po godzinie max 20 samochody stoją na zakazach a dwa bloki dopiero co oddane i jeszcze nie są w 100% zamieszkałe.
 4. A po za wizjami, są jakieś w ogóle realne szanse na oddanie tego przejazdu? Z tego co wiem miał być do końca roku gotowy, jeszcze dwa bloki oddadzą do użytku to na osiedlu będzie jeden wielki korek. Nie mówiąc już o stacji, jaki teraz jest termin oddania inwestycji, może mi ktoś powiedzieć?
 5. Ostatni tydzień
 6. Brak windy i 3 pietro czy to duzy minus ?
 7. Dzień Dobry, kupię garaż lub miejsce parkingowe (BOX w garażu podziemnym) w Krakowie na Osiedlu Złocień. Proszę o kontakt e-mail z krótka informacja o lokalizacji, powierzchni, cenie wraz z numerem kontaktowym. Na pewno odpiszę lub oddzwonię. Dziękuję.
 8. Jak ten blok oddadzą to już będzie "ani rusz".
 9. Dzieki a jak z miejscem postojowym da się tam zaparkować czy jest tak ciezko ze bez miejsca ani rusz ? Mieszkanie kupilem pod wynajem ale to tez wazne zeby bylo gdzie parkować.
 10. Witam posiadam do wynajęcia miejsce postojowe w bloku B18
 11. Mam kilka pytan czy ktoś już tam był ? Jak wyglądają prace ? Moze macie zdjecia ?
 12. Witej Hanysie a ty mosz u mie piwo za tyn wpis
 13. tomom

  Morsowanie

  Czołem. Też się zajawiłem morsowaniem w tym roku. I tak od miesiąca jestem na Bagrach 3-4 razy w tygodniu. Zaczynałem pod okiem Jerrego z KKM Kaloryfer....szkoda że nie ma oficjalnego przyjęcia w poczet członków... Polecam...ja jeżdżę w poniedziałek, środę i piątek na 19:15 z znajomymi pod Horn.
 14. Wcześniej
 15. Dzień dobry,poszukuję miejsca postojowego do wynajęcia od marca. Proszę o kontakt na maila mario_83@vip.onet.pl.
 16. Jak płaciliście podatek od nieruchomości skoro Urząd jest ciągle zamknięty?
 17. Franzz

  Morsowanie

  Również polecam świetna forma odbudowania uśpionego systemu odpornościowego, również polecam Bagry w ramach ciekawostki ten rok to jakieś szaleństwo kiedyś człowiek w lutym to się szybko na gacie przebierał i do wody aby go nie zobaczyli ludzie bo pomyślą wariat teraz to ciężko na Bagrach o 11 w niedzielę znaleźć ubranych ludzi oczywiście 70% wchodzi do wody z całym niezbędnym osprzętem do morsowania współczesnego czyli kamerki go pro, komórki, powerbanki, anteny wifi, głośniki jbl, i dyski zewnętrzne aby nie utracić pamiątki hyc do wody pstryk i koc osrki77 dołącz do naszego klubu KK
 18. Temat zarządcy na naszym osiedlu to rzeka...słów i braku czynów. Rozmawiałem ostatnio z mieszkańcami bloku 26. Problem istnieje odkąd pamiętają. Dużo słów - mało czynów. Uwagi dotyczące sprzątania są zgłaszane - w naszym bloku na bieżąco - i nic się nie dzieje. Ciężko jest coś zrobić jeśli nie ma dobrego nadzoru, ot co. A koszty są duże...i rosną.
 19. Może warto najpierw zgłosić do zarządcy powyższe uwagi dotyczące sprzątania itp.? Jeśli nie zauważymy poprawy wówczas można myśleć o zmianie. Nie wiem jak w starszych blokach, ale u nas w oddanym w zeszły roku ciągle są remonty i nosi się bardzo z mieszkań. Podejrzewam, że ciężko utrzymać czystość klatek na cały dzień po poranny sprzątaniu. Można by było dużo poprawić, tylko pytanie czy jakakolwiek firma będzie w stanie lepiej to ogarnąć. Żeby nie spaść z deszczu pod rynnę.
 20. Po ostatnich opadach śniegu między blokami 30 i 32 zostało odśnieżone chyba po 3 dniach, nie było opcji, żeby z wózkiem wyjechać na spacer. Jeżeli za coś płacimy, to mamy prawo domagać się, żeby ta usługa została wykonana. Rozumiem jakby dowaliło śniegiem w lipcu, wtedy wszyscy mogliby być zaskoczeni. Ale sypnęło w lutym, co w naszym położeniu geograficznym nie jest niczym nadzwyczajnym, a jest nawet czymś normalnym. Dodatkowo, zanim sypnęło wszędzie można było przeczytać, że idzie zima, srogi mróz i opady śniegu, więc naprawdę można było się na coś takiego przygotować.
 21. Opłaty w każdym budynku są inne, wyższe. Niestety płacimy je z góry za brak należycie wykonanej usługi... niestarannie i po łebkach. Co się tyczy natomiast sprzątania: - widzę obecnie Panie sprzątające - zamiatają, następnie w przedsionku zostawiają "koty", bo nie chce się im ich zebrać...Nadmienię, że klatka jest zamiatana - nie myta. Mycie to luksus raz może dwa w tygodniu. Pytanie: weryfikuje ktoś tą prace? NIE. Jest opłacana przez Mieszkańców: TAK. - widzę Panie myjące schody - popatrz na zacieki z wody spływającej ze stopni w dół - z naszych środków będzie malowanie,
 22. osrki77

  Morsowanie

  Chciałbym spróbować ale jakoś nie potrafię się odważyć .
 23. Nie wiem co zmieni jak podam nr bloku, w którym mieszkam. Opłaty są wszędzie te same, chyba że nowy blok to wyższe, ale potem zejdą po rozloczeniach. Z tym sprzątaniem też będę polemizować. I warto zacząć od siebie, bo wkurza mnie jak godzinę po sprzątaniu leci pan czy pani z pieskiem i musi biegać za nim po trawie, a potem nawet nie wytrzepie butów w wycieraczkę tylko niesie cały syf od parteru po 3 piętro. Też mógłbym powiedzieć że nie sprzątane, ale jak inny mieszkaniec ma gdzieś czyjąś pracę to potem wygląda jakby nikt nie sprzątał. To tak jak z segregowaniem śmieci,jedni to robią in
 24. Najbardziej jestem ciekaw jak wyjdzie rozliczenie w czerwcu
 25. Co do czystości klatek to bym polemizował - nie było śniegu, było "posprzątane" na szybko i niestarannie. W obecnej sytuacji zimowej - pełna zgoda... Jeśli chodzi o konsekwencje - zarządca jest sam sobie Panem i nie ma poczucia odpowiedzialności...bo wie, że ludzie nic nie zrobią, będą płacić i siedzieć cicho. Trzeba z tym skończyć, zacząć egzekwować za co się płaci, patrzeć na ręce i dysponowanie tymi środkami - nie są one małe. Najlepszym byłaby zmiana formy zarządzania lub samego zarządcy, ciężko widzę zmianę mentalną u obecnego.
 26. Problem z odśnieżaniem jest duży, gdyż w ostatnich blokach nawet w południe nie było jak normalnie dostać się do drugiego ronda. Pismo na meila nic nie daje bo nawet nikt nie potrafi odpowiedzieć dlaczego tak się dzieje. Ja rozumiem, że zima jak co roku zaskakuje wszystkich i sytuacja, że śnieg pada w lutym to coś niewiarygodnego, ale za usługi każdy płaci, a ogarnięte mają nieliczni. Póki co tylko sprzątanie w blokach jest ok. Fakt teraz cały czas jest brudno, ale nikt nie jest w stanie cały czas stać na mopie w sytuacji, w której ciągle nosi się błoto po klatkach. Moim zdaniem usługa odśnież
 1. Pokaż więcej elementów aktywności
×
×
 • Dodaj nową pozycję...