Skocz do zawartości

Cała aktywność

Kanał aktualizowany automatycznie     

 1. Wczoraj
 2. https://lovekrakow.pl/aktualnosci/w-przyszlym-roku-ruszy-budowa-szkoly-na-zlocieniu_33434.html
 3. Ostatni tydzień
 4. Good news! https://krakow.wyborcza.pl/krakow/7,44425,25511318,na-zlocieniu-powstanie-szkola-budowa-rozpocznie-sie-juz-w-przyszlym.html
 5. Ma tam być puszczony napewno 163. Chodzi o Domagały.
 6. oczywiście że możesz być wnioskującym. Trzeba tylko przygotować stosowne pismo, pochodzić po sąsiadach i zebrać podpisy....
 7. To super. Aczkolwiek chyba lepiej "być wnioskującym" niż informowanym... Wydaje mi się, że może mieszkańcy mogliby mieć wpływ na konkretną linię? Osobiście przekierowałbym 163, gdyż ono "jedzie dalej" i łapie więcej opóźnień np. obecnie koło nowego szpitala w Prokocimiu. Przejazd przez Domagały powinien poprawić trochę punktualność względem przejazdu przez Półłanki. Poza tym - być może - jak otworzą przejazd pod wiaduktem, 163 może przejeżdżać i tamtędy także, choć dopóki nie zobaczę, że tam się mieści autobus to chyba nie uwierzę...
 8. Jestem w stałym kontakcie z ZDMK. Pani z ZDMK w każdej sprawie dotyczącej ulicy Domagały będzie mnie na bieżąco informować. Także w sprawie autobusów.
 9. ciekawe kiedy autobus przekierują...
 10. Spółdzielnia jest właścicielem od listopada 2018 roku. Wtedy dokonano zakupu części działek i ich scalenie Nie wiem skąd wziąłeś ten numer księgi wieczystej ale w moim akcie notarialnym takiego nie ma więc chyba coś pomyliłeś.
 11. Temat nagłośniliśmy w prasie i w zasadzie dzień/dwa po opublikowaniu artykułów wszyscy mieszkańcy dostali propozycję terminu podpisania aktów notarialnych. W prawdzie nie był to termin "z dnia na dzień" tylko bodajże za miesiąc (od momentu przesłania propozycji), ale finalnie wszystkim albo znacznej większości udało się podpisać akty przeniesienia własności.
 12. Szanowni Państwo, pobierajmy druk z https://stop447.info/ zbierajmy podpisy wśród rodziny i znajomych i wysyłajmy Pocztą poleconą na adres pod tabelką. Potrzeba minimum 100 tysięcy podpisów, by uchronić nasze mienie przed grabieżą wszech czasów na 300 miliardów Dollarów!!! Na stronie znajdują się szczegóły, także projekt ustawy.
 13. Z informacji uzyskanych w ZDMK wynika, że droga zostanie oddana 19 grudnia.
 14. Ok, rozumie rozumiem, tylko droga jest więc poczekajmy i tyle. Z uśmiechem czekam. BTW MisiekW nie mam ochoty nikogo obrazić i denerwować . Pozdrawiam.
 15. Jeśli uważasz że jest to nudne to zignoruj temat zamiast dodawać kolejny wpis
 16. Hej forumowicze. Ma ktoś namiary na ogrodnika , czy jak to zwał, kto zna się na zieleni? Mam parę pytań odnośnie ogrodu. Proszę o kontakt w pw.
 17. Hej, wiem że brakuje nam tej drogi ale już wałkowanie tego tematu jest nudne. Zrobili drogą, cieszmy się i poczekajmy. Czekaliśmy tyle czasu, to 2 tyg nas nie zbawią. Cieszy się z tego co mamy a nie narzekajmy że zawsze jest coś źle.
 18. Witam, kupiłam mieszkanie na osiedlu Nowa Przędzalnia w Łodzi, również budowane przez Murapol. Mamy podobny problem, klucze od mieszkania otrzymaliśmy ponad pół roku temu, a o akcie notarialnym nie ma mowy, ciągle jestem zwodzeni, brak jakiegokolwiek konkretnej odpowiedzi. Jak sytuacja rozwiazala się na waszym osiedlu? Czy podpisaliście już akty notarialne? Pozdrawiam
 19. wpisy do kw w Krakowie trwają nawet 6 miesięcy od daty złożenia wniosku.... także najlepiej pytać po prostu w Spółdzielni.
 20. ciekawski dokonaj proszę edycji swoich wiadomości na forum bo zaraz wśród Twoich filmików będę szukać tekstu innych użytkowników... jak jestem fanem Alternatyw to jestem zdecydowanie przeciw takim wstawkom na forum pewnie jak większość użytkowników.
 21. Info od Pana Pawla Niedzieli: Szacujemy, że wezwanie do zapłaty po zrealizowaniu stanu surowego z dachem powinni Państwo otrzymać końcem grudnia/początkiem stycznia. Kolejna część ceny za elewacje to najprawdopodobniej połowa lutego. Termin zakończenia prac związanych z budową szacowany jest na maj, kluczę najpóźniej do odbioru w sierpniu.
 22. od rozpisania przetargu mineło 63 miesiące. + - miesiąc to daje mniej więcej 1,5 % czasu realizacji inwestycji Wiec na taką stratę można sobie pozwolić.... coś mniej więcej tak: o otwarcie powinno wyglądac tak: drzewka już mamy.... potrzebny Cieć.
 23. Jutro minie 2 tygodnie odkad ta żenująca inwestycja jest ukończona ale nie mozemy z niej kozystac bo papierki nie maja mocy sprawczej. Dla urzednikow powinien byc to priorytet a nie potegowanie wstydu.
 24. nie wydaje mi się, żeby tutaj tkwił problem. W końcu termin został przesunięty na ten rok. 23 grudnia powiemy sprawdzam i wówczas zobaczymy co się będzie działo. W załączeniu wklejam treść pisma żeby nie było wątpliwości, że przekazywane informacje są rzetelne.
 25. Malachit1980 a wiadomo czy ZDK już formalnie odebrał drogę, czy też odbiór nastąpi dopiero po upływie terminów, o których piszesz wyżej?
 26. Nie wiem, czy obawiać Mnie to wycenili na ok. 4k PLN, generalnie każde wyprowadzenie czegoś na antresolę (wody, odpływu) oraz każdy przyłącz to jest 400 zł netto za pozycję.
 27. Drodzy sąsiedzi, polecam usługi firmy Parobus. Firma zajmuje się praniem/czyszczeniem tapicerki (samochodowej, sofy, łóżka, dywany) oraz czyszczeniem i dezynfekcją parą np. kabin, wanien, piekarników itp. Przystępne ceny. Właściciel mieszkał kiedyś na Złocieniu. Ja sprawdziłem i jestem zadowolony. kontakt: 696 532 874 link do strony firmy: https://parobus.pl/
 1. Pokaż więcej elementów aktywności
×
×
 • Dodaj nową pozycję...