Skocz do zawartości

Cała aktywność

Kanał aktualizowany automatycznie     

 1. Wczoraj
 2. odbiory kluczy są według listy które przesyłają
 3. Kiedys juz mieszkańcy skorzystali z moich usług ale odnowie do mnie kontakt bo osiedle sie rozrasta wiec i przyszli mieszkańcy mogą potrzebowac mojej pomocy. Na fb. PHU GALAXY zamiesciłem czesc realizacji. Tel. 791057190 Grzesiek .
 4. Ja właśnie do przyszłych mieszkańców . Jesli bedziecie potrzebowac pomocy w wykończeniu mieszkania to prosze o kontakt. Grzesiek 791057190 lub na fb. PHU GALAXY .
 5. Jesli ktos chce to moze odwiedzic mój profil na fb. PHU GALAXY lub pisz dzwoń 791057190 .
 6. Hej, czy przekazanie mieszkań które jest do 31.08 = odbiór kluczy w tym dniu?
 7. Hej, Wiecie może jaka będzie wysokość pomieszczeń? Nie mogę znaleźć informacji.
 8. Polecam! Pracują we dwóch, Ojciec i Syn. Bardzo uczciwi Panowie, nie miałem się do czego przyczepić. Pozdrawiam i dziękuję!
 9. Nie chce zakladac nowego tematu. Czy w bloku jest instalacja satelitarna ?
 10. Ostatni tydzień
 11. Ja często jak przejeżdzałem w okolice Gokartów to było czuć, zapach często zaczynał się już po zjęździe w na Drwinę. Czy przy śnieżce czuć? Tego nie wiem. Wiele razy jak byłem to na czeczów, tam akurat jeszcze nie czułem.
 12. To nie są żadne plotki bo czasami po prostu śmierdzi. Im bliżej sortowni tym większa szansa.
 13. Mieszkam tu ponad 3 lata na terenie śnieżki blisko pętli, żadnych zapachów nie czułem, więc nie siejcie plotek że zalatuje.
 14. A nie ma tam pasków? może warto generalnie je namalować żeby było łatwiej stawać
 15. Kusi tam pod osłoną nocy wymalować 2 paski aby wyznaczyć te 3 miejsca dla niekumatych
 16. A propo super parkowania, wstawiam zdjęcie, pozostawiam do rozważenia z hasełkiem do poduszki: miejsc jest mało, to chociaż szanujmy te które są.
 17. Pawel

  Nowa kaplica/kościół

  Z drugiej strony można też zrobić jakiś prosty ołtarz w plenerze, do tego dosłownie parę ławek. Tak, żeby zobaczyć, ile ludzi przyjdzie. Mam na myśli lokalizację tak jak sektory H3-H4 na ŚDM. http://campusmisericordiae.pl/sektory/ A w jakiejś niedalekiej przyszłości można w tamtym miejscu obok stawu choćby najprostszą jakąś kaplicę zbudować: A także przykład polski - Skorzęcin:
 18. Pawel

  Nowa kaplica/kościół

  Myślę, że rozbudowa obecnej kaplicy jest rzeczywiście konieczna. A skoro tak do tego podchodzimy, to widziałem przed paroma dniami jakiś amerykański program w telewizji - z pamięci naszkicowałem budynek, który tam był. Pomyślałem, że nawet pasuje do obecnej sytuacji. Trochę jeszcze ten „szkic” dostosowałem do tego, jak wygląda nasza kaplica (np. dodałem te trzy zadaszone okna na dachu – tam mogą być jakieś witraże oświetlające ołtarz). Nie sądzę, by budynek tych rozmiarów wyczerpywał potrzeby naszej społeczności, ale na pewno zrobiłby bardzo zauważalną różnicę.
 19. Jeszcze interesowałem się mieszkaniem na Centralnej, teraz patrze, ceny od 7000 a były po 5500
 20. A sory, mialo byc sierpien 2020 caly czas mi sie myli odkad zrobilem zdjecie na budowie tej tablicy informacyjnej gdzie 24 ma do października, co jest ciekawe, bo mam wrażenie że duzo szybciej niż 18
 21. Ej my mamy w dokumentach przekazanie mieszkania do 31-08-2020 zakończenie budowy do końca maja .
 22. My kupujemy troche mniejsze bo niecałe 55 m2
 23. U mnie wychodziło 4600 za m2 w styczniu 2019, mieszkanie 63 m2 w B18.
 24. My mamy zarezerwowane mieszkanie w b15. Cena ok 5700 za m2
 25. Jak ja kupowalem w styczniu 2019, to spuscili mi w sumie 1000 zł na całym mieszkaniu
 26. Czyli zakonczenie budowy koniec czerwca. Co do banku sie nie wypowiem ale konsekwencji dla Dewelopera nie ma, ma wpisane ze do pazdziernika ma termin (tak sobie wyznaczyl w razie obsuw), więc dopóki się nie obsunie poza październik to nie ma żadnych konsekwencji.
 27. Dostałem informację o skończeniu elewacji w marcu , a zakończenie budowy przewidywane z miesięcznym opóźnieniem. Czy przy przesunięciu terminu etapu i transzy z banku podpisujecie za każdym razem płatny aneks ? Czy opóźnienie oddania mieszkań w terminie to jakieś konsekwencje dla Dewelopera?
 1. Pokaż więcej elementów aktywności
×
×
 • Dodaj nową pozycję...